Psostapokalyptické hadry

Už delší dobu hraji hru fallout. Stal jsem se na ní neuvěřitelně závislý. Tak závislý, že jsem musel založit tento web a realizovat všechny nápady, které jsem měl. Tento je jeden z nic. Jelikož jsem metalista rád nosím trička mých oblíbených kapel. Je logické, že jsem něco podobného chtěl udělat, když jsem začal hrát Fallout. Obýhal jsem obchody jako šílený a nic jsem nenašel. Nic. Ani jedno tričko. Naštval jsem se a sedl si k netu a začal hledat. Chtěl jsem si něco nechat vytisknout nebo si něco koupit v nějakém e-shpopu. Jenže je toho tolik.. Každá rada je drahá. Proto vám sem napíšu pár postřehů.

Trička

Tapetky.cz-jsou poměrně drazí. Cena trička je 223 Kč a dobírka 120Kč (vše včetně DPH). Ovšem mají pěkné motivy, pro které by mohli být někteří ochotni obětovat peníze.

Tady jsou jejich nejlepší motivy:Tom Print jejich trička jsou parádní, ale jsou pěkně drazí, když chcete vlastní motiv. To vás může stát i několik tisíc :). Ceník jejich služeb. ale s tričkem s předtisknutým motivem se vlezete do 200 Kč. Můžete si klidně nechat změnit barvu.
Jejich nejlepší motivy:
Objednávejte zde.

Objednávejte zde.

Objednávejte zde.


Trička s potiskem. Tak tihle jsou úplně nejlepší v Česku, pokud chcete tričko s vlastním motivem. Profesionální přístup. Za vlastní triko nedáte víc než 200. Nechal jsem si u nich udělat triko za 170 i s poštovným. Tak teda malá ukázka toho, co nosím:Working class je firma, speciálijící se na skejťácké oblečení... aspoň tak se prezentují. Trička do 200 Kč.
Tady jsou nekteré jejich dobré motivy:

Superrtrička trička stojí do 200 Kč. Tady jsou některé dobré motivy:
Metal Shop Supr stránky. Tady je hafo věcí s logem Bio Hazard.

Ale hlavně mě zaujala tahle klíčenka:
Objednávejte zde.

Boty

Steel boty TulipNamátkou jsem sem dal boty. tento obchod použil můj kámoš a s kvalitou je spokojen. Jinak pravý Fallouter nosí jakékoliv boty, nejčastějc kanady. Já nosím takové kožené postapo tenisky, které vypadají hodně ošoupaně.


Tadyjsem našel zahraniční obchod s věcma s logem Falloutu. Sídlí v Německu.Nevím, jak je to s poštovným, ale asi budete muset použít obchodní balík, což bude hodně drahé. Najdete tam i dámské kalhotky :).
Tadyje odkaz na Polský obchod s 2 motivy Falloutu.
Tady je zajímavý americký obchod. Mají celkem pěkné motivy.

Zpět na hlavní stranu